لوازم خانگي افراكالا لوازم خانگي افراكالا .

لوازم خانگي افراكالا

اهميت خريد رپورتاژ PBN در سئو 2020

در دنياي وب شناخته شده ترين بخش، بخش تبليغات ميباشد و همگان با آن سروكار داشته يا لااقل با اين تبليغات مواجه شده اند. اما اين تبليغات ديگر مثل قبل بر روي كاربران تاثيرگذار نيست و همين مسئله سبب شده است كه روش هاي جديد تبليغاتي در صفحات وب به كار رود.  رپورتاژ آگهي پي بي ان يكي از اين روش ها ميباشد. رپورتاژ آگهي در سئو و افزايش رتبه سايت بيشتر كارايي دارد.

 

رپورتاژ pbn

 

رپورتاژ pbn چيست؟

 PBNمخفف عبارت Private Blog Network ميباشد، اين عبارت به معني شبكه اي از سايت هاي معتبر است. افرادي كه با اصول سئو در گوگل آشنا هستند از راه هاي مختلفي براي بالا رفتن سايت در گوگل استفاده مي نمايند كه گرفتن بك لينك < span dir="LTR">PBN< span style="color:#333333"> يكي از اين راه ها ميباشد.

 

 

در صورت استفاده كردن از روش هاي اين چنيني، گوگل با استفاده از الگوريتم هايي كه استفاده ميكند شناسايي خواهد كرد كه شما از چه ترفندهايي استفاده كرده ايد و در اين صورت سايت شما جريمه خواهد شد و به اصطلاح از ليست نتايج گوگل پنالتي ميشود. چون گوگل در شناسايي تبليغات متني بسيار هوشمندانه عمل ميكند اما در  خريد  رپورتاژ PBN ديگر گوگل به سيستم لينك سازي شما شك نخواهد كرد و به آساني رتبه سايت قابل ارتقا خواهد بود.

 

 رپورتاژ pbn

 

روش كار pbn چگونه است؟

در طرح رپورتاژ PBN رپورتاژ ادز با تكيه بر تيم فني و سئوكار خود بهترين روش هاي لينك سازي شبكه اي را از طريق رپورتاژ ارائه مي نمايد. در پكيج هاي خريد رپورتاژ < span dir="LTR">PBN& nbsp;به هيچ عنوان مشكلي در سئوي سايت شما اتفاق  نخواهد افتاد.

روش كار اين گونه ميباشد كه سئوكاران بين سايت هايي كه از نظر اتوريتي دامنه با ارزش هستند لينك سازي را به صورت شبكه اي ايجاد ميكنند. در واقع طوري تنظيم مي نمايند كه چند سايت به يكديگر پيوند يا  لينك ميشوند. اين روش لينك دهي شبكه اي نام دارد. در روش لينك دهي شبكه اي در همه صفحات وب سايت، كلمات كليدي لينك داده ميشد. به همين دليل، براي گوگل به راحتي قابل شناسايي بود. در روش رپورتاژ ادز كلمات كليدي در همه صفحات پيوند داده نميشوند بلكه در يك متن طولاني به عنوان رپورتاژ آگهي نوشته ميشود و اين روش هيچ مشكلي ايجاد نمي كند.

 

لزوم خريد رپورتاژ PBN و مزاياي آن

  • رپورتاژ، يك مقاله كامل و جامع براي معرفي شماست نه صرفا يك بنر تبليغاتي
  • نسبت به ساير روش هاي تبليغاتي رپورتاژ آگهي بيشتر توجه كاربران را جلب خواهد كرد.
  • رپورتاژ، باعث كسب رتبه بهتر براي وب سايت شما خواهد شد.
  • پس از درج آگهي شما هم يك نوع بازاريابي براي سايت شما خواهد شد و هم رتبه سايت بالا ميرود.
  • رپورتاژ آگهي شما هيچوقت حذف نخواهد شد. يعني رپورتاژ آگهي شما دائمي خواهد بود. اين دائمي بودن سبب ميشود كه در مدت زمان طولاني رتبه سايت شما بالا برود.
  • براي رپورتاژ PBN نسبت به بقيه روش ها  هزينه كمتري صرف خواهد شد. يعني با صرف كمترين هزينه بهترين نتيجه را از آن سايت خود خواهيد كرد.

​و در آخر 2 لينك براي خريد رپورتاژ پي بي ان مجموعه معتبر و با سابقه شيك رنك معرفي مي گردد :

 

1-

https://www.chicrank.com/reportage. php

2-

https://www.chicrank.com/reporter.p hp

 

 

منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۲۱:۴۷ توسط:باران12 موضوع: نظرات (0)

كولرگازي 19000 سردوگرم سامسونگ سري AR19MSFH بروكاي اينورتر

كولرگازي 19000 سردوگرم سامسونگ سري AR19MSFH بروكاي اينورتر

كولر گازي سامسونگ مدل AR19MSFH داراي اينورتر ? قطبي مي‌باشد كه نسبت به كمپرسورهاي ? قطبي صدا و لرزش كمتري ايجاد مي‌كنند و بنابراين مي‌تواند در مدت كمتري باعث خنك‌كنندگي محيط شود. اينورتر ديجيتال ? قطبي با قابليت مصرف بهينه انرژي، بدون نياز به روشن و خاموش شدن مداوم دماي مطلوب را حفظ مي‌كند.

در اين كولر گازي از پره‌هاي محكم و با كيفيت در مقابل خوردگي استفاده شده كه باعث افزايش عمر مبدل حرارتي مي‌شود. فيلتر سه لايه Full HD هوا را تازه و داخل يونيت را پاكيزه نگه مي‌دارد. اين فيلتر، علاوه بر جذب گرد و غبار، به ‌ميزان ?? درصد انواع خاصي از ويروس‌ها، باكتري‌ها و ذرات آلرژي‌زا را در هنگام عبور از توري متراكم فيلتر از بين مي‌برد.زمانيكه دستگاه تهويه مطبوع خاموش است، «عملكرد پاكيزه‌سازي اتوماتيك» به طور خودكار فن را براي از بين بردن گرد و غبار و رطوبت در اينورتر گرمايي به كار مي‌اندازد. بنابراين، پاكيزه و خشك مي‌ماند و در نتيجه مانع رشد باكتري و كپك مي‌شود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۳:۵۴ توسط:باران12 موضوع: نظرات (0)